Crossout - ulepszenia części, upgrade

W jaki sposób łączyć elementy w celu osiągnięcia lepszych parametrów.

W trakcie rozgrywki w Crossout sporo czasu spędzisz w garażu, gdzie konstruuje się nowe pojazdy. Te powstają z części, które są podzielone na kilka grup jakości, oznaczone kolorami. Autorzy zaoferowali również funkcję ulepszenia dostępnych elementów, z której możemy skorzystać w trakcie pobytu w garażu.

g002

Aby to uczynić należy przejść do zakładki magazynu, czyli storage (1) i wybrać z niej opcję ulepszenie - upgrade (2). Następnie naciśnij ikonę plusa (3).

g003

W nowym oknie wybierz element (4), który zamierzasz ulepszyć. Pamiętaj, że w celu skorzystanie z tej funkcji musisz posiadać dwie takie same rzeczy na stanie.

g004

Po wybraniu elementu do ulepszenia z lewej strony pojawi się jego rysunek (5), a pod nim dwie ikony (6). Kliknij w jedną, a w kolejnym oknie zaznacz element, który chcesz ulepszyć. Potem identycznie postąp w przypadku drugiej ikony, wybierając ponownie drugi, identyczny przedmiot.

Z prawej strony pojawią się ulepszenia (7), które mogą znaleźć się w danym przedmiocie. Należy tu zaznaczyć, że w finalnym elemencie pojawią się tylko niektóre z nich, wybrane losowo przez system. Kiedy będziesz gotowy na dokonanie ulepszenia wybierz opcję upgrade (8).

g005

Po chwili pojawi się opis nowego, ulepszonego elementu. W naszym przypadku doszło do zredukowania o 17% wagi (9) oraz zwiększenia przyczepności (10), czyli surface traction, o 25%. W podobny sposób możesz ulepszać inne przedmioty znajdujące się w magazynie.

Następnie: Crossout - tworzenie części, crafting, workbench

Spis treści: Crossout - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Crossout - części maszyn, kategorie i rzadkość występowania

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami