Xbox One otrzyma pady w nowych kolorach

Dwa kolejne modele.

Firma Microsoft zaprezentowała dwa nowe modele kolorystyczne padów do Xbox One - wersje o nazwach Phantom Magenta i Arctic Camo.

Pierwsza ozdobiona jest ciemnoróżową barwą, a sama obudowa jest przezroczysta, dzięki czemu widoczne są części i mechanizmy umieszczone wewnątrz kontrolera. Urządzenie zadebiutuje na rynku 17 marca.

xbox_kamuflaz1
Kontroler Arctic Camo

Natomiast drugi z ujawnionych modeli wyróżnia się białym, szarym i półprzezroczystym kamuflażem w stylu wojskowym. Z przedstawionych informacji wynika, że pad ukaże się 26 maja.

Obecnie za pośrednictwem oficjalnego sklepu Microsoftu można składać zamówienia przedpremierowe na Phantom Magenta i Arctic Camo. Każdy z wymienionych kontrolerów kosztuje po 249 zł.

xbox_magenta2
Kontroler Phantom Magenta

Oba urządzenia są bezprzewodowe i działają nie tylko z Xbox One, ale także z PC pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 10. Umożliwiają również dowolną zmianę funkcji poszczególnych przycisków.

Źródło: Kotaku

Następnie: Raport: film Uncharted znalazł siódmego reżysera

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami