W Red Dead Online nie ma pojedynków kowbojów, więc fani sami je organizują

Starcia w samo południe.

Strzeleckie pojedynki kowbojów w samo południe są nieodłącznym elementem westernów. Red Dead Online nie oferuje jednak wspomnianych starć, więc gracze postanowili sami organizować tego typu walki.

Przemierzając Dziki Zachód w module sieciowym Red Dead Redemption 2 coraz częściej można natknąć się na osobę, która rzuci nam wyzwanie. Wówczas stajemy naprzeciwko wroga i czekamy na sygnał sędziego - innego użytkownika - poprzez strzał w powietrze.

Gracze powinni stosować się do kilku niepisanych zasad. W pojedynku nie powinno się korzystać z systemu zabójczej precyzji (w oryginale Dead Eye) i strzelać z biodra - celność jest niższa, ale dzięki temu potyczki są ciekawsze.

Niektórzy łamią jednak reguły starć. Przykładem jest użytkownik forum Reddit o pseudonimie Crimson_Carp - w opublikowanym nagraniu internauta użył spowolnienia, przez co zyskał nieuczciwą przewagę nad rywalem.

So a completely random player challenged me a traditional western style showdown in Saint Denis today shortly after I logged on for the day from RedDeadOnline

Zobacz: Red Dead Online - poradnik i najlepsze porady

Red Dead Online pozwala graczom wykreować własną postać oraz w pojedynkę lub ze znajomymi eksplorować świat gry i wykonywać przygotowane przez studio Rockstar Games zróżnicowane aktywności.

Źródło: VG247

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami