Ubisoft zapowiedział remake Trackmania Nations - premiera w maju

Tylko na PC.

Przedstawiciele Ubisoftu zapowiedzieli remake Trackmanii Nations z 2006 roku. Tytuł nowej produkcji ma jednak po prostu brzmieć: Trackmania.

Gra zadebiutuje już 5 maja, wyłącznie na PC. Nie ujawniono jeszcze wielu szczegółów na temat projektu, ale fani mogą spodziewać się sprawdzonej formuły rozgrywki - zręcznościowych wyścigów aut o identycznej prędkości.

track1
Opublikowano pierwsze screeny

Ujednolicene bolidów sprawia, że różnice w czasach przejazdu zależą tylko i wyłącznie od liczby popełnianych przez użytkowników błędów. Tory są często rozbudowane, oferują wiele wyskoczni i zmuszają do jazdy po ścianach czy zakręconych spiralach.

Jedyna dostępna obecnie wersja pierwszego trailera to nieoficjalne nagranie o niskiej jakości. Zaktualizujemy tę wiadomość, gdy Ubisoft opublikuje zwiastun na oficjalnym kanale.

Nowa Trackmania ma oferować zawartość sezonową, by regularnie skupiać graczy w okół konkretnych tras i wydarzeń. Nie wiadomo jeszcze, czy gra też skorzysta z platformy społecznościowej ManiaPlanet.

Źródło: Ubisoft

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami