Demo Final Fantasy 7 Remake już dostępne na PS4

Początkowy fragment gry.

Square Enix bez żadnych wcześniejszych zapowiedzi udostępniło na PS4 darmową wersję demonstracyjną remake'u Final Fantasy 7. Każdy może pobrać demo z PS Store.

Plik zajmuje niecałe 8 GB. Przetestować możemy fragment początku przygody, kiedy to grupa bohaterów próbuje przeprowadzić atak na reaktor Mako, dzięki któremu korporacja Shinra wydobywa życiową energię z planety.

ff7
Każdy może sprawdzić system walki w remake'u

Final Fantasy 7 Remake ukaże się 10 kwietnia, tylko na PS4. Dopiero w 2021 roku kończy się okres wyłączności dla konsoli Sony - i możliwe, że gra trafi wtedy na inne platformy.

Zobacz: Final Fantasy 7 Remake - Poradnik, Solucja

Warto też przypomnieć, że nadchodząca gra to dopiero pierwsza część remake'u, oferująca wydarzenia w mieście Midgar. W oryginale fragment ten można było ukończyć w 6 godzin, ale w nowej wersji czas zabawy ma sięgać nawet 30-40 godzin.

Prace nad grą trwają już wiele lat. Nowy Final Fantasy 7 to ambitny remake i jeden z największych projektów tego typu w historii gier wideo. Square Enix tworzy całą przygodę od podstaw, znacznie rozszerzając przy tym historię i świat gry.

Następnie: Mecz kwalifikacyjny do turnieju FIFA 20 rozstrzygnięty przez "papier, kamień, nożyce"

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami