Cenega polskim dystrybutorem Cyberpunk 2077

A także Wiedźmina 3.

Cenega poinformowała, że rozpoczyna współpracę z CD Projektem w zakresie dystrybucji gier CD Projekt Red w Polsce. Zgodnie z porozumieniem, warszawska firma będzie odpowiedzialna za dostarczenie pudełkowych wersji Cyberpunk 2077 na polskim rynku, a w ofercie pojawi się również Wiedźmin 3.

Wydawca Cyberpunk 2077 musiał znaleźć nowego dystrybutora w Polsce po tym, jak firma CDP zwolniła w styczniu część pracowników - najprawdopodobniej ze względu na nagłe przesuniecie premiery gry z kwietnia na wrzesień.

Cenega i CD Projekt współpracują ze sobą od kilku lat - na rynku czeskim, słowackim i węgierskim. Ponadto Cenega odpowiada za dystrybucję i promocję Cyberpunk 2077 na Węgrzech.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 17 września na PC, PS4 i Xbox One. Gra pozwoli wcielić się w samodzielnie wykreowaną postać, która próbuje znaleźć swoje miejsce w futurystycznym Night City, mieście opanowanym przez korporacje, biedę i przestępczość.

Następnie: Nowy teledysk Lady Gagi nakręcono w całości iPhonem 11 Pro

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami