Rainbow Six Siege - rodzaje i zastosowanie broni

Strzelby i karabiny.

W przypadku Rainbow Six Siege nie można przygotować uniwersalnego poradnika, w którym wskazujemy najlepszą broń w całej grze - jak w choćby w Call of Duty czy Battlefieldzie. Tutaj bowiem każdy Operator dysponuje inną bronią.

Kilka modeli powtarza się u różnych Operatorów, jednak to wyjątki. Zazwyczaj grając różnymi Operatorami, wykorzystujemy różne bronie. Możemy jednak wspomnieć, jakie rodzaje broni powinniście wybierać w większości przypadków.

bron
Broń możemy zmieniać przed każdą rundą lub w menu głównym

Wszystko zależy od tego, jak planujemy grać. Jeśli jako obrońca preferujemy trzymać się jednej pozycji i czekać, aż wróg pojawi się w naszym polu widzenia, wtedy zawsze lepiej wybrać karabin lub pistolet maszynowy, typu UMP czy MP5.

Jeśli jednak chcemy być obrońcą bardziej aktywnym i urządzać zasadzki, to dobrym wyborem może okazać się strzelba - która jest też świetna, gdy bronimy bomby w ciasnym pomieszczeniu.

Z kolei jako atakującym powinno nam zależeć przede wszystkim na uniwersalności. Dlatego też praktycznie każdy Operator tego typu ma do wyboru karabin szturmowy i to na tę właśnie broń powinniśmy stawiać.

Następnie: Rainbow Six Siege - dodatki i modyfikacje broni: jakie wybrać

Spis treści: Rainbow Six Siege - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Rainbow Six Siege - niszczenie ścian, destrukcja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami