Rainbow Six Siege - najlepsi Operatorzy atakujący, jakiego wybrać

Który Operator do ataku.

Nawet wśród początkowych Operatorów w Rainbow Six Siege znajdują się tacy, którzy do dziś - 3 lata po premierze gry - wciąż uznawani są za jednych z najlepszych. Z czasem jednak każdy chce odblokować kolejne postacie.

Tutaj przygotowaliśmy więc zestawienie kilku najlepszych Operatorów atakujących.

Ash

Jedna z podstawowych Operatorek, do dziś świetna. Jej ładunek do niszczenia umocnionych ścian można wystrzelić z daleka, a do tego bohaterka jest szybka jak na postać atakującą i dysponuje doskonałym karabinem.

atak

Hibana

Jej trzy ładunki do wyważania pozwalają wysadzić mały otwór, przez który można się przeczołgać, średni otwór, tworzący "okno" do przejścia, albo też wywarzyć całą część ściany, by przejść do celu. Do tego jest szybka, jak Ash, a także dysponuje jednym z najlepszych karabinów w Siege.

Thermite

Pan Totalna Destrukcja. Najlepsza postać, gdy chcemy bez problemu wysadzić całą wzmocnioną ścianę. Wielkie otwory mogą stanowić nie tylko dodatkowe wejścia, ale też pozwolą ostrzelać broniących z różnych pozycji. Pamiętaj tylko, by zawsze wybierać karabin, a nie strzelbę.

Buck

Nie jest to breacher, ale idealna postać ofensywna do szybkiego ataku. Dzięki podwieszanej do lufy karabinu strzelbie może szybko robić spore dziury w ścianach i podłogach, tworząc miejsca przez które może od razu strzelać do wrogów z podstawowej broni. Do tego może też wyposażyć granaty odłamkowe.

Inne dobre postacie atakujące to Thatcher, Capitao, Dokaebi i Montagne (gdy potrzebujemy tarczy).

Następnie: Rainbow Six Siege - najlepsi Operatorzy broniący, jakiego wybrać

Spis treści: Rainbow Six Siege - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Rainbow Six Siege - jak poprawić celność

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami