Polski symulator koszenia trawników pozwoli używać kosiarek i kos spalinowych

Aktualizacja: oficjalna zapowiedź i zwiastun.

Aktualizacja (28.02): Hydra Games oficjalnie zapowiedziało grę, a także opublikowało zwiastun projektu. Poinformowano także, że symulator koszenia trawników ukaże się w czwartym kwartale 2020 roku na PC.

Aktualizacja: Zwiastun Mowing Simulator usunięto, co może oznaczać, że trailer gry i informacje o projekcie ujawniono przedwcześnie.

Oryginalna wiadomość (15.02): Warszawskie Hydra Games zapowiedziało Mowing Simulator - symulator koszenia trawników od studia Blinckclick Games z Krakowa. Premiera na początku 2021 roku na PC.

W produkcji wcielimy się we właściciela firmy ogrodniczej i zajmiemy się - jak sugeruje nazwa - strzyżeniem trawy. Do naszej dyspozycji twórcy oddadzą szereg zróżnicowanych narzędzi specjalistycznych, w tym kosiarki, kosy spalinowe, podkaszarki i traktory.

Oczywiście kosząc trawniki trzeba będzie uważać na różnorodne przeszkody. Wśród tych ostatnich znajdą się nie tylko kamienie, ale również baseny, przy czym pojawi się możliwość naprawiania uszkodzonych maszyn.

Za każdy wypielęgnowany ogród otrzymamy wynagrodzenie, aczkolwiek na wysokość ostatecznej wypłaty wpłyną różne czynniki - jeżeli na przykład przez nieuwagę zetniemy kwiaty, dostaniemy nieco mniej pieniędzy.

symulator_trawnika
W grze skosimy trawnik przed Białym Domem

Zarobioną gotówkę przeznaczymy zarówno na wspomniane naprawy maszyn, jak i zakup nowych. Nie zabraknie możliwości modyfikowania już posiadanego sprzętu - wdrożone zmiany poprawią osiągi danego urządzenia.

Skosimy trawniki na terenie parków, pól golfowych i tradycyjnych podwórek. W planach jednak także mniej standardowe plansze - trafimy między innymi w okolice wiaduktów, na dachy wieżowców i do ogrodów w paryskim Wersalu. Odwiedzimy nawet plac przed Białym Domem.

Źródło: Interia

Następnie: Nowe informacje o Godfall na PS5 "wkrótce". Wraz z pokazem konsoli?

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami