Komentarze miesiąca na Eurogamer.pl - zobacz, kto otrzymuje 3-miesięczny PS Plus i Wasteland Remastered

Aktywni biorą wszystko.

Jak wszyscy doskonale wiemy, Eurogamer.pl nie słynie ze zbyt ogromnej liczby komentarzy pod materiałami redakcyjnymi. Co ciekawe, nieco inaczej sytuacja wygląda na naszym profilu na Facebooku, gdzie często toczą się wyjątkowo emocjonujące igraszki słowne, z udziałem wielu użytkowników.

Postanowiliśmy wyjść naprzeciw tej sytuacji i zachęcić zarówno naszych stałych Czytelników, jak i Facebookowiczów do większej aktywności w samym serwisie. Od teraz, co miesiąc, będziemy nagradzali najaktywniejszych komentatorów Eurogamer.pl - a nasz worek prezentów będzie nie byle jaki!

Nie liczy się jednak tylko ilość - ale także jakość, dlatego możemy, bez zapowiedzi, wyróżnić daną osobę w dowolnej z wymienionych kategorii: najciekawszy komentarz, najzabawniejszy komentarz, wojna konsol, komentarz filozoficzny, absurdalny, a nawet - techniczny lub po prostu irytujący. Nagrody będą zarówno realne, jak i mniej namacalne - szczególnie w przypadku tej ostatniej kategorii.

Tymczasem w lutym postanowiliśmy wyróżnić trzy osoby!

Najaktywniejszy komentator w lutym

Pierwszą z wyróżnionych jest użytkownik o słodkim pseudonimie - Czekolada. Dziękujemy za Twoją obecność i aktywne komentowanie wydarzeń oraz naszych materiałów przez cały miesiąc. A oto jeden z wielu postów Czekolady - tu w odniesieniu do darmowego Kingdom Come Deliverance:

001

Czekolada otrzymuje od nas do wyboru: 3-miesięczny abonament PS Plus lub Wasteland Remastered na GOG.com. Skontaktujemy się z Tobą.

Najciekawszy komentarz miesiąca

Zastanawialiście się kiedyś, czy nokaut w grach może zagrozić Waszemu życiu? My tak, naukowcy również, a nawet nasz Czytelnik o dźwięcznym pseudonimie ItsEnricoPallazzo. Zobaczcie sami:

002

Chcemy więcej takich komentarzy w marcu i obiecujemy wszystkie skrupulatnie czytać. Tymczasem ItsEnricoPallazzo otrzymuje od nas również do wyboru 3-miesięczny kod na PlayStation Plus lub Wasteland Remastered. Skontaktujemy się z Tobą.

Najzabawniejszy komentarz miesiąca

W jaki sposób można wejść do sklepu? Taktownie, spokojnie, szybko albo po prostu po kowbojsku - tak jak bohater Red Dead Redemption 2. Choć wydaje się to absurdalne, są miejsca na świecie, do których naprawdę nie sposób wejść inaczej:

003

Zabawne komentarze potrafią rozweselić nie tylko innych Czytelników, ale i skupioną na zadaniach redakcję Eurogamer.pl. Wszystko zależy od poczucia humoru, bo to co dla jednego śmieszne, dla drugiego - zbyt poważne. A za swój komentarz Kilobajt otrzymuje od nas kilo bajtów - gratulujemy!

I to tyle, jeśli chodzi o luty! Dziękujemy wszystkim i gorąco zachęcamy do komentowania nie tylko na Facebooku, ale również na Eurogamer.pl - będzie to dla nas ogromna motywacja, gdy będziemy wiedzieli, że jesteście z nami. :)

Reklama

Skocz do komentarzy (10)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (10)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami