GTA Online z wyścigami bolidów w stylu Formuły 1

Dzięki nowej aktualizacji.

W GTA Online pojawił się nowy tryb rozgrywki, który pozwala wziąć udział w wyścigach bolidów. Zawody przypominają zmagania kierowców Formuły 1.

Do wyboru są dwa rodzaje wspomnianych pojazdów - Ocelot R88 i Progen PR4. Oba można kupić za wirtualną walutę w sklepie Legendary Motorsport z poziomu gry. Wozy można modyfikować, montując różne opony, spojlery i silniki, co poprawi osiągi aut.

Gracze z pomocą bolidów biorą udział w wyścigach o mistrzostwo San Andreas. Zmagania toczą się na siedmiu zamkniętych trasach na terenie Los Santos i okolic - tory zlokalizowane są między innymi na lotnisku oraz w pobliżu wzgórz Vinewood.

Twórcy podkreślają, że aby wygrać, bardzo często trzeba podejmować decyzje w ułamkach sekund. Kluczowy jest wybór odpowiednich opon do rywalizacji, a zatrzymywanie się w pit-stopach w odpowiednich momentach.

gta_online_formula
Niczym Formuła 1 (źródło: Kotaku)

Zobacz: GTA 5 - Poradnik, Solucja

Tryb z wyścigami bolidów dodano w formie aktualizacji, darmowej dla wszystkich zainteresowanych posiadaczy Grand Theft Auto 5. Wariant dostępny jest na PC, PS4 i Xbox One.

Źródło: Rockstar Games

Następnie: Wiedźmin - obsadzono rolę serialowego Vesemira

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami