GTA Online z wyścigami bolidów w stylu Formuły 1

Dzięki nowej aktualizacji.

W GTA Online pojawił się nowy tryb rozgrywki, który pozwala wziąć udział w wyścigach bolidów. Zawody przypominają zmagania kierowców Formuły 1.

Do wyboru są dwa rodzaje wspomnianych pojazdów - Ocelot R88 i Progen PR4. Oba można kupić za wirtualną walutę w sklepie Legendary Motorsport z poziomu gry. Wozy można modyfikować, montując różne opony, spojlery i silniki, co poprawi osiągi aut.

Gracze z pomocą bolidów biorą udział w wyścigach o mistrzostwo San Andreas. Zmagania toczą się na siedmiu zamkniętych trasach na terenie Los Santos i okolic - tory zlokalizowane są między innymi na lotnisku oraz w pobliżu wzgórz Vinewood.

Twórcy podkreślają, że aby wygrać, bardzo często trzeba podejmować decyzje w ułamkach sekund. Kluczowy jest wybór odpowiednich opon do rywalizacji, a zatrzymywanie się w pit-stopach w odpowiednich momentach.

gta_online_formula
Niczym Formuła 1 (źródło: Kotaku)

Zobacz: GTA 5 - Poradnik, Solucja

Tryb z wyścigami bolidów dodano w formie aktualizacji, darmowej dla wszystkich zainteresowanych posiadaczy Grand Theft Auto 5. Wariant dostępny jest na PC, PS4 i Xbox One.

Źródło: Rockstar Games

Następnie: Wiedźmin - obsadzono rolę serialowego Vesemira

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami