Twórcy Call of Duty: Modern Warfare usunęli nowy tryb - nagradzał zbyt dużym doświadczeniem

Wariant Giant Infected.

Niedawna aktualizacja Call of Duty: Modern Warfare wprowadziła do gry nowy tryb rozgrywki - Giant Infected. Opcję jednak usunięto ze względu na problemy z punktami doświadczenia.

Wariant to specjalna wersja modułu Zainfekowany. Zasady są podobne (jeden gracz kieruje zarażoną postacią, która musi rozprzestrzenić wirusa na innych), ale zabawa toczy się na większych mapach z Wojny naziemnej, a w zmaganiach bierze udział więcej osób.

Deweloperzy ze studia Infinity Ward zauważyli jednak, że tryb nagradza użytkowników zbyt dużą liczbą punktów doświadczenia. Zespół postanowił więc tymczasowo usunąć opcję. Na razie nie wiadomo, kiedy zostanie przywrócona.

Warto jednocześnie zaznaczyć, że wspomniane doświadczenie w najnowszej odsłonie cyklu odgrywa szczególnie istotną rolę. To właśnie od tak zwanego XP zależy odblokowywanie nagród w ramach Karnetu Bojowego.

Zobacz: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Jakiś czas temu w Call of Duty: Modern Warfare rozpoczął się drugi sezon rozgrywek. Najważniejszą nowością jest Ghost - postać znana z poprzednich części serii osadzonych w czasach współczesnych.

Następnie: Xbox Series X szybko wznowi grę - nawet po restarcie konsoli

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami