Gracze osiągnęli pierwszy cel wyzwania Sony - odblokowano nagrody na PS4

Startuje drugi etap.

Firma Sony poinformowała o zakończeniu pierwszego etapu uruchomionego niedawno wyzwania o nazwie Święto Graczy. Odblokowano nagrody na PS4.

Zabawa polega na graniu w produkcje oraz zdobywaniu trofeów, które następnie trafiają do dzielonej puli. Uczestnicy wydarzenia wspólnymi siłami muszą osiągnąć wyniki wyznaczone przez japońskiego producenta.

W pierwszym etapie należało rozegrać 125 tysięcy gier i zgromadzić 500 tysięcy trofeów. Zadanie wykonano, dzięki czemu użytkownicy otrzymają za darmo motyw statyczny dla konsoli PS4 i awatar dla profilu - nagrody zostaną przesłane w przyszłym tygodniu.

Jednocześnie rozpoczęto drugą fazę, w której trzeba zagrać w 375 tytułów i zdobyć 1,5 miliona trofeów. W zamian za osiągnięcie celu, dostaniemy pięć awatarów ozdobionych wizerunkami znanych postaci, w tym Joela, Elie, Aloy i Nathana.

Jest jeszcze trzeci etap, gdzie będzie trzeba łącznie rozegrać 675 tysięcy gier i zgromadzić 2,7 milionów trofeów - przewidziana nagroda to motyw dynamiczny dla PS4. Ponadto 17 marca pojawi się szansa wygrania repliki platynowego trofeum.

Następnie: IEM 2020 - program rozgrywek

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami