Borderlands 3 - premiera na Steam już 13 marca. Crossplay z Epic Games Launcher

Plus: nowy dodatek fabularny 26 marca.

Borderlands 3 zadebiutuje na Steamie 13 marca, wraz z opcją crossplay'u między platformą Valve a Epic Games Launcher - poinformowały firmy Gearbox i 2K. Deweloperzy zapowiedzieli też drugi fabularny dodatek, który zostanie udostępniony 26 marca na PC, PS4 i Xbox One. DLC opowie o ślubie Wainwrighta i Hammerlocka.

Gracze ze Steama i Epic Games Launcher będą mogli dodać się do listy znajomych i dołączać do kooperacyjnych lobby. Po premierze na Steamie pojawią się dodatkowe funkcje związane z PC - między innymi możliwość przesyłania broni między platformami.

Druga kampania DLC nosi nazwę Guns, Love, and Tentacles: The Marriage of Wainwright & Hammerlock. Bohaterowie zapraszają na ślub, który odbędzie się na mroźnej planecie Xylourgos.

W uroczystości przeszkodzą nie tylko dzikie bestie, ale też klan bandytów i zmutowani kultyści, którzy czczą truchło wielkiego potwora z krypty. W dodatku powróci też Gaige - jedna z grywalnych postaci drugiej części serii. Do tego nowe wyposażenie, skórki i inne przedmioty kosmetyczne.

DLC_2_Enemy_01
Nowe paskudy do zastrzelenia

Zobacz: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Tak jak poprzedni dodatek, DLC o ślubie jest zawarte w przepustce sezonowej Borderlands 3, a także edycji Super Deluxe.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami