Baldur's Gate 3 - wyciekły pierwsze screeny z rozgrywki

Walka, postacie i konwersacje.

Ujawniono pierwsze screeny z Baldur's Gate 3 - przygotowywanej przez studio Larian kolejnej odsłony uznanego cyklu RPG. Grafiki ukazują sceny z rozgrywki.

Za opublikowanie ilustracji odpowiadają dziennikarze francuskiego serwisu Jeux4CTU. Najwyraźniej jednak portal udostępnił materiały przedwcześnie, ponieważ po jakimś czasie obrazki usunął, ale internauci zdołali zachować kopie.

baldur_3_screeny
Tak jak poprzednie części, gra ukaże akcje w rzucie izometrycznym

Grafiki przedstawiają między innymi walki w turach z dwoma przeciwnikami. Są też ujęcia z konwersacji, które przypominają rozmowy z Wiedźmina 3 i innych dużych produkcji - kamera przełączy się na widok, ukazujący naszego rozmówcę z bliska.

Wspomniane obrazki pochodzą najprawdopodobniej z fragmentu, który deweloperzy zaprezentują na targach PAX East. Pokaz odbędzie się dziś wieczorem o godzinie 21:00 czasu polskiego - wydarzenie będzie transmitowane w serwisie YouTube.

01
02
03
04
05
06
07
08
09

Wczesna wersja Baldur's Gate 3 ukaże się przed końcem 2020 roku w programie Early Access na Steamie. O samej grze wiadomo na razie stosunkowo niewiele, choć dotychczasowe informacje wskazują, że gracze zmierzą się z Łupieżcami Umysłów.

Źródło: Resetera

Następnie: Twórcy Call of Duty: Modern Warfare usunęli nowy tryb - nagradzał zbyt dużym doświadczeniem

Reklama

Skocz do komentarzy (12)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (12)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami