Baldur's Gate 3 - wyciekły pierwsze screeny z rozgrywki

Walka, postacie i konwersacje.

Ujawniono pierwsze screeny z Baldur's Gate 3 - przygotowywanej przez studio Larian kolejnej odsłony uznanego cyklu RPG. Grafiki ukazują sceny z rozgrywki.

Za opublikowanie ilustracji odpowiadają dziennikarze francuskiego serwisu Jeux4CTU. Najwyraźniej jednak portal udostępnił materiały przedwcześnie, ponieważ po jakimś czasie obrazki usunął, ale internauci zdołali zachować kopie.

baldur_3_screeny
Tak jak poprzednie części, gra ukaże akcje w rzucie izometrycznym

Grafiki przedstawiają między innymi walki w turach z dwoma przeciwnikami. Są też ujęcia z konwersacji, które przypominają rozmowy z Wiedźmina 3 i innych dużych produkcji - kamera przełączy się na widok, ukazujący naszego rozmówcę z bliska.

Wspomniane obrazki pochodzą najprawdopodobniej z fragmentu, który deweloperzy zaprezentują na targach PAX East. Pokaz odbędzie się dziś wieczorem o godzinie 21:00 czasu polskiego - wydarzenie będzie transmitowane w serwisie YouTube.

01
02
03
04
05
06
07
08
09

Wczesna wersja Baldur's Gate 3 ukaże się przed końcem 2020 roku w programie Early Access na Steamie. O samej grze wiadomo na razie stosunkowo niewiele, choć dotychczasowe informacje wskazują, że gracze zmierzą się z Łupieżcami Umysłów.

Źródło: Resetera

Następnie: Twórcy Call of Duty: Modern Warfare usunęli nowy tryb - nagradzał zbyt dużym doświadczeniem

Reklama

Skocz do komentarzy (12)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (12)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami