Red Dead Redemption 2 - realistyczne zachowanie zwierząt w nowym materiale

Gra niczym film przyrodniczy.

Nowy materiał na kanale Red Dead Guides w serwisie YouTube prezentuje, z jaką pieczołowitością Rockstar Games odwzorowało zachowanie zwierząt. Pomimo że większość detali umyka uwadze graczy, deweloperzy wzorowali się na naturze w wielu przypadkach.

Zamieszkujące mroźne tereny lisy potrafią „nurkować” w śniegu, kiedy szukają jedzenia. Psom wyraźnie nie podoba się deszczowa pogoda, ale lubią tarzać się w błocie. Bawią się też w parach. To samo dotyczy koni.

Sarny potrafią przystanąć przy rzece, by się napić. Orły polują na ryby w rzece, ale można je też zobaczyć z królikami w szponach. Z kolei niedźwiedzie również zdobywają pożywienie w strumieniach.

Ptaki zlatują się przy padlinie, aby się posilić, a świnie mogą zjeść ludzkie zwłoki, pozostawione w zagrodzie. Poniżej porównanie zachowania zwierząt w grze z odpowiednikami w naturze.

via Gfycat

Zobacz: Red Dead Redemption 2 - Poradnik, Solucja

Materiał przybliża też kolejne dwie ciekawostki związane z niedźwiedziami. W Red Dead Redemption 2 te zwierzęta próbują odgonić wilki, które gromadzą się przy zabitej ofierze. Natomiast spotkanie z niedźwiedziem można przeżyć, stojąc nieruchomo.

Następnie: Samurai Jack powróci w grze akcji na PC i konsole

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami