Mycie klamek i przycisków oraz pomiar temperatury na IEM w Katowicach - w obawie przed koronawirusem

"Osoby z podwyższoną temperaturą nie zostaną wpuszczone".

Epidemia koronawirusa zmusiła organizatorów katowickiego Intel Extreme Masters do wdrożenia dodatkowych środków ostrożności. Podczas imprezy ESL Polska zadba między innymi o szczególną higienę.

- Będzie monitoring i pomiar temperatury przy wejściu. Osoby z podwyższoną temperaturą nie zostaną wpuszczone - zapowiada Adrian Kostrzębski, rzecznik firmy ESL Polska.

RMF 24 informuje też, że na IEM pojawi się zwiększona liczba zespołów medycznych i środków do czyszczenia rąk. Organizatorzy będą też często myć obiekty dotykane przez gości, jak poręcze, klamki czy nawet przyciski.

Kostrzębski dodaje, że wszyscy zawodnicy, którzy dotarli już do Katowic z całego świata, są przebadani pod kątem obecności wirusa. U żadnego nie wykryto choroby.

iem
Impreza odbędzie się w katowickim Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym

IEM odbędzie się w dniach 28.02-01.03. Szesnaście najlepszych drużyn Counter-Strike: Global Offensive zawalczy o nagrody z puli pół miliona dolarów. Goście będą mogli również zwiedzić targi IEM Expo, na których przetestują sprzęt dla graczy. Do tego spotkania z influencerami i gwiazdami esportu.

Źródło: RMF 24

Następnie: Najchętniej kupowane gry w Polsce w 2019 roku - ranking Media Markt

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami