Horizon Zero Dawn na PC w katalogu Amazonu

Za dwa dni trzecia rocznica premiery.

Horizon Zero Dawn na PC otrzymało własną stronę produktu w bazie francuskiego oddziału sklepu Amazon. Na wpis zwrócił uwagę jeden z użytkowników forum ResetEra.

W styczniu Kotaku informowało, że produkcja trafi na komputery przed końcem roku. Możliwe więc, że niedługo doczekamy się zapowiedzi.

wbwb
Niektórzy wrogowie imponują rozmiarami

Warto zwrócić uwagę, że za dwa dni - 28 lutego - miną równe trzy lata od premiery Horizon na PlayStation 4. Wydaje się, że to odpowiedni dzień na oficjalne ogłoszenie nowej wersji gry.

Latem na PC trafi także Death Stranding z PS4. W tym przypadku sytuacja jest jednak nieco inna, ponieważ Kojima Productions nie jest wewnętrznym studiem PlayStation.

W Horizon Zero Dawn wcielamy się w Aloy, zręczną i sprawnie posługującą się łukiem. Akcja rozgrywa się w nietypowej przyszłości - ludzkość cofnęła się w rozwoju po tajemniczej katastrofie i funkcjonuje niemal tak, jak za czasów prehistorycznych. Świat przemierzają natomiast mechaniczne dinozaury.

Źródło: ResetEra

Następnie: PS Plus: marzec 2020 - pełna oferta

Reklama

Skocz do komentarzy (24)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (24)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami