Games with Gold: marzec 2020 - pełna oferta

Batman: The Enemy Within, Castlevania: Lords of Shadow 2 i inne.

Microsoft ujawnił pełną ofertę Games with Gold na marzec 2020. Wśród gier, które bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci Xbox Live Gold na konsolach Xbox, są Batman: The Enemy Within i Castlevania: Lords of Shadow 2.

Posiadacze Xbox One pierwszą z wymienionych produkcji pobiorą przez cały miesiąc. Pozycja jest kontynuacją epizodycznej przygodówki o Mrocznym Rycerzu od studia Telltale Games. Tym razem zamaskowany heros musi zmierzyć się z Człowiekiem-Zagadką.

Natomiast między 16 marca a 15 kwietnia właściciele konsoli uzyskają dostęp do Shantae: Half-Genie Hero, czyli dwuwymiarowej platformowki, która jest kolejną częścią cyklu rozpoczętego w 2002 roku. Gracze wcielają się w tytułową bohaterkę - poł człowieka i pół dżina.

batman_the_enemy_within_gwg
Abonenci Xbox Live Gold otrzymają wszystkie odcinki Batman: The Enemy Within

Z kolei od 1 do 15 marca na X360 pojawi się Castlevania: Lords of Shadow 2, a więc kontynuacja gry, która zresetowała serię. Produkcja opowiada o dalszych losach Gabriela Belmonta, przemienionego w Drakulę.

Od 16 do 31 marca wspomnianą pozycje zastąpi Sonic Generations - nietypowa odsłona serii, pozwalająca graczom pokierować poczynaniami dwóch wersji tytułowego bohatera: oryginalną i uwspółcześnioną.

Tradycyjnie, dzięki opcji wstecznej kompatybilności, wspomniane tytuły z Xboksa 360 uruchomimy również na Xbox One.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. By pobrać grę, wystarczy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold), a następnie potwierdzić „zakup” i ściągnąć produkcję.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Następnie: Nowy gameplay z Resident Evil 3 Remake - spacer po mieście i walka z Nemesisem

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami