Cyberpunk 2077 - darmowe ulepszenie do wersji Xbox Series X dla nabywców gry na Xbox One

Jedna gra na sprzętach dwóch generacji.

Deweloperzy z CD Projekt RED poinformowali, że wersja gry Cyberpunk 2077 na Xbox One zadziała także na konsoli nowej generacji od Microsoftu - Xbox Series X.

Posiadacze gry otrzymają darmowy dostęp do specjalnej aktualizacji „gdy będzie dostępna”. Nie potwierdzono więc, że ulepszenie będzie gotowe już w momencie premiery konsoli.

CD Projekt RED stał się tym samym pierwszym zewnętrznym producentem, który zapowiedział wsparcie Xbox Series X poprzez upgrade technologiczny gry z obecnej generacji konsol.

Microsoft nazywa tę funkcję mianem Smart Delivery (Inteligentne Dostarczanie). System wykrywa, jaką wersję Xboksa posiadamy i upewnia się, że dany tytuł jest przystosowany właśnie do naszego modelu konsoli.

Do tej pory zapowiedziano już, że wszystkie gry na wyłączność systemu Xbox (na przykład Halo Infinite czy kolejna Forza) będą - przez dwa lata - dostępne nie tylko na modelu Series X, ale też na konsolach z rodziny One.

Następnie: Streamer otrzymał od EA bana na wszystkie gry i usługi wydawcy

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami