Avengers - cena, preorder, Edycja Kolekcjonerska

Na PS4 i Xbox One.

Avengers - kooperacyjna gra akcji, opowiadająca o tytułowych bohaterach Marvela - zadebiutuje 4 września. Można już składać zamówienia przedpremierowe na grę w pudełku, w wersji na PS4 i Xbox One.

Poniżej informacje o cenie oraz odnośniki do wybranych sklepów. Gra jest dostępna także w wersji Kolekcjonerskiej - zawierającej między innymi dwie figurki.

kamala_khan

Edycja Kolekcjonerska (Najpotężniejszych Bohaterów)

Najatrakcyjniejszym elementem tego wydania jest 30-centymetrowa figurka Kapitana Ameryki, zaprojektowana przez artystów z firmy Gentle Giant. Do tego gra w wersji Deluxe (szczegóły poniżej) w steelbooku, figurka Hulka, brelok do kluczy w kształcie Mjolnira, sprzączka do paska Czarnej Wdowy, projekty prototypu zbroi Iron Mana, przypinka honorowego Avengera Kamali Khan oraz pamiątkowe zdjęcie wszystkich Avengersów.

ak

Edycja Deluxe

Uboższy pakiet, bez przedmiotów fizycznych. Są za to prezenty cyfrowe:

  • 72-godzinny wcześniejszy dostęp do gry
  • pakiet obsydianowych tabliczek
  • Marvel Unlimited - miesiąc bezpłatnego dostępu do komiksów Marvela w sieci
  • pakiet obsydianowych strojów
ad

Wersja zwykła

Tradycyjnie przygotowano oczywiście wersję podstawową. Zamawiając grę w przedsprzedaży, otrzymamy dodatkową zawartość: dostęp do sieciowej wersji beta, tabliczkę „Marvel Legacy” na nazwę gracza, a także pakiet strojów Dziedzictwo Marvela.

az

Avengers to wspólne dzieło Crystal Dynamics i Eidos-Montreal - sieciowa gra kooperacyjna, skoncentrowana głównie na walce. W trakcie przygody wcielimy się w Hulka, Thora, Kapitana Amerykę, Iron Mana, Czarną Wdowę czy Ms. Marvel.

Każdy bohater używa oczywiście swoich charakterystycznych zdolności, więc walka różni się w przypadku każdej postaci. W grze nie brakuje też elementów RPG - gromadzenia wyposażenia czy przedmiotów kosmetycznych, zmieniających wygląd.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami