Wolcen - zmiana trybu gry

Dostępne tryby gry, różnice i zmiana trybu rozgrywki.

Podczas pierwszych godzin rozgrywki w Wolcen, gracz będzie mógł rozegrać jedynie kampanię fabularną, składającą się z trzech aktów. W momencie jej ukończenia, jednakże, odblokuje się dodatkowy tryb, Czempion Stormfall i od tego momentu gracz będzie mógł dowolnie je zmieniać. Czym się różnią i jak je ustawiać?

Tryby gry zmienić można w menu głównym, na ekranie wyboru postaci - w tym celu należy kliknąć przycisk Ustawienia gry (1).

124

W nowym oknie dostępne będą dwa tryby rozgrywki:

  • Fabuła (2) - domyślny tryb, podczas którego gracz przemierza rozmaite tereny i wykonuje zadania w ramach 3 aktów. Do trybu można powracać w każdej chwili, można też zmienić jego poziom trudności (3) - o czym pisaliśmy w rozdziale zmiana poziomu trudności.
  • Czempion Stormfall (4) - tryb, który odblokowuje się po ukończeniu kampanii fabularnej. Czempion Stormfall to tryb end game gry Wolcen, w którym jedynym celem gracza jest zdobywanie lepszego ekwipunku I rozwijanie postaci. W ramach tego trybu gracz zyskuje dostęp do rozwoju miasta Stormfall, wypraw i ekspedycji. Nie można tutaj zmienić poziomu trudności.
125

Po zaznaczeniu trybu gry i poziomu trudności, wystarczy wcisnąć przycisk Zapisz i wyjdź (5), odczekać krótką chwilę i rozpocząć rozgrywkę. Tryb zmienić można w dowolnym momencie. Co więcej, w momencie odblokowania Czempiona Stormfall, każda nowa postać gracza nie musi przechodzić fabuły - może zacząć od tego właśnie trybu.

Spis treści: Wolcen - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Wolcen - miasto Stormfall: funkcja i rozwój

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami