Wolcen - czym są Omeny Bogactw

Prawie jak gobliny ze skarbami.

Podczas rozgrywki w Wolcen, a szczególnie w trakcie trwania ekspedycji, z pewnością natrafisz na mapy, które pozwalać będą na otwarcie strefy, w której natrafić będzie można na większą ilość Omenów Bogactw. Czym one są, gdzie je znaleźć i jaka korzyść płynie z tego dla gracza?

Omeny Bogactw (1) to nic innego jak „Wolcenowy” odpowiednik goblinów, które spotkać można w Diablo 3. Potwory te pojawiają się w losowych miejscach na mapie i uciekają przed graczem. Atakowanie ich sprawia, iż wyrzucają z siebie potężne ilości złota, zabicie z kolei pozwala pozyskać sporo rzadkich przedmiotów, z dużą szansą na przedmioty legendarne i unikalne. Łatwo namierzyć je spoglądać na mini-mapę - mają ikonkę złotego skarabeusza (2).

113

Normalnie gracz ma szansę spotkać Omen Bogactw mniej więcej co 3-4 mapę czy strefę w obrębie ekspedycji. Proces ten można jednak przyspieszyć dzięki mapom (3), czyli specjalnym obiektom, które umieścić można w urządzeniu Mapa Ekspedycji.

114

Po takim zabiegu gracz ma szansę spotkać od 3 do nawet 5 Omenów Bogactw podczas jednej strefy wewnątrz ekspedycji. Warto w takiej sytuacji zastosować dodatkowe modyfikatory, by zwiększyć szansę na pozyskanie magicznych przedmiotów.

Następnie: Wolcen - jak usuwać klejnoty z gniazd

Spis treści: Wolcen - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Wolcen - Ekspedycje: czym są i jak brać w nich udział

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami