Wolcen - czym jest Czempion Stormfall

O trybie gry Czempion Stormfall, end game.

Podczas kampanii w grze Wolcen niejednokrotnie przewinie się informacja, iż coś dostępne jest w trybie Czempion Stormfall i dopiero tam będzie można z tego skorzystać bądź to odblokować. Czym jest owy Czempion Stormfall i jak odblokować związane z nim mechaniki? Tego dowiesz się z niniejszego rozdziału.

Czempion Stormfall to jeden z dostępnych w grze trybów rozgrywki, który odblokowuje się po ukończeniu głównej osi fabularnej - czyli w momencie pokonania finałowego bossa aktu 3. Dokładne informacje dotyczące zmiany trybu gry na Czempiona Stormfall znajdziesz w rozdziale zmiana trybu gry

Tryb Czempion Stormfall wyróżnia się pod względem kilku mechanik, mianowicie:

  • Ekspedycje (1) - główna atrakcja trybu Czempion Stormfall. Ekspedycje to mechaniki będące niejako połączeniem szczelin z Diablo 3 i Atlasu z Path of Exile, w których gracz udaje się do wydzielonej strefy, by wybić wszystkich znajdujących się tam wrogów i na końcu pokonać bossa. Więcej na temat tego trybu znajdziesz w rozdziale ekspedycje: czym są i jak brać w nich udział.
  • Zlecenia (2) - zlecenia to krótkie misje, przypominające tryb przygody z Diablo 3. Gracz do wykonania ma proste zadanie, jak eliminacja kilku konkretnych wrogów bądź zabicie ich określonej ilości. Za wykonanie zadania otrzymuje nagrody. Temat ten opisaliśmy szczegółowo w rozdziale zlecenia: czym są i jak je wykonywać.
  • Rozwój miasta Stormfall (3) - unikatowa mechanika gry Wolcen, w której gracz ma możliwość odbudowy i rozwoju miasta, by odblokować nowe mechaniki, takie jak rzemiosło i transmutacja. Więcej na temat tej mechaniki znajdziesz w rozdziale miasto Stormfall: funkcja i rozwój.
127

Tryb Czempiona Stormfall będzie domyślnym, w którym gracz spędzi większość swojego czasu po ukończeniu kampanii. To tutaj zdobyć można najpotężniejsze przedmioty i rozwinąć postać, a z czasem, wraz z rozwojem gry, dodawane będą nowe mechaniki.

Następnie: Wolcen - jak pobrać i zainstalować mody

Spis treści: Wolcen - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Wolcen - jak zmieniać umiejętności

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami