Ruszyło Święto Graczy PlayStation. Użytkownicy walczą o nagrody

Między innymi replikę platynowego trofeum.

Rozpoczęło się już Święto Graczy PlayStation - społecznościowe wydarzenie Sony, w którym użytkownicy walczą o wygranie różnego rodzaju prezentów. Wśród nagród są nie tylko motywy i awatary, ale też prawdziwe platynowe trofeum.

Zasady są proste: uczestnicy wydarzenia grają w dowolne tytuły na PS4 i zdobywają trofea, które trafią do wspólnej puli. Jeżeli osiągną ustalony przez Sony wynik, otrzymają prezenty. Dziennie jedna osoba może odblokować maksymalnie sześć osiągnięć, przy czym te zgromadzone w rozgrywce sieciowej liczone są podwójnie.

Za osiągnięcie wspólnych celów społeczności - wymienionych poniżej - gracze otrzymają motywy i awatary z wyjątkowym motywem.

  • Etap 1 - 125 tysięcy rozegranych gier, 500 trofeów (nagroda: motyw statyczny i awatar dla profilu)
  • Etap 2 - 375 tysięcy rozegranych gier, 1,5 miliona trofeów (nagroda: pięć awatarów da profilu)
  • Etap 3 - 675 tysięcy rozegranych gier, 2,7 miliona trofeów (nagroda: motyw dynamiczny)

Aby wziąć udział w zabawie, należy zarejestrować się na stronie akcji identyfikatorem PSN. Zmagania w danej produkcji zostaną uwzględnione w łącznym rezultacie, jeśli zagramy w nią co najmniej godzinę.

ps_wyzwanie
Platynowe trofeum do zdobycia w wyzwaniu

Ponadto każdy uczestnik wydarzenia stoi przed szansą zdobycia zestawu, w skład którego wchodzi replika platynowego trofeum z wygrawerowanym identyfikatorem użytkownika, kupon PlayStation Store o wartości 380 zł i kod na wybrane przez Sony „najlepsze gry na PS4”.

Aby powalczyć o pakiet, należy wykonać dodatkowe zadanie - 17 marca o godzinie 12:00 czasu polskiego trzeba odpowiedzieć na pytanie, które sprawdzi wiedzę i umiejętności gracza.

Następnie: Kontrowersyjny horror Devotion trafi do biblioteki Harvardu - po usunięciu ze Steama

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami