"Nikt nie czerpie przyjemności z FIFA 20" - twierdzi gracz ze światowej czołówki

Zwycięstwo w meczu zależy od szczęścia?

Donovan „Tekkz” Hunt, zawodnik ścisłej czołówki światowej w FIFA 20, w trakcie trwającego turnieju skrytykował najnowszą odsłonę piłkarskiej serii od EA, twierdząc, że to najbardziej „niewdzięczna” i „losowa” część cyklu.

- Dosłownie każdy mecz w FIFA 20 to szansa 50/50. On [przeciwnik w paryskich zawodach FUT Champions Cup IV - red.] wygrał to spotkanie, ja wygram następne. Gra nie wynagradza starań zawodnika, każdy może tu wygrać - skomentował Tekkz w wywiadzie po meczu.

- Nikt nie czerpie przyjemności z gry FIFA 20. Ale cóż, jesteśmy tu, dotarłem do półfinału, więc jest ok - dodał osiemnastolatek.

Tekkz stwierdził też, że w grze „zepsuto” podstawowe mechanizmy, jak walkę o piłkę, długie podania czy wynagradzanie zawodnika za stworzenie szansy na gola. Profesjonalny gracz uważa więc, że dotarcie do półfinału FUT Champions Cup IV nie jest zbyt wielkim osiągnięciem.

fif2
Wbrew pozorom, FIFA zmienia się z roku na rok - choć nie są to modyfikacje widoczne na pierwszy rzut oka

Zobacz: FIFA 20 - poradnik i najlepsze porady

W FIFA 20 wprowadzono kilka zmian, które miały uczynić grę bardziej taktyczną i docenić starania gracza - szczególnie w defensywie. Opinie na temat nowości są jednak podzielone.

Źródło: Dexerto

Następnie: NPC z Red Dead Redemption 2 zyskał świadomość? Obronił gracza przed napastnikiem

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami