Ghost of Tsushima - sceny ze zwiastuna odtworzone w Dreams

Przez fana.

Jeden z graczy za pomocą Dreams odtworzył sceny zaprezentowane w jednym ze zwiastunów Ghost of Tsushima - powstającej gry na PS4 od studia Sucker Punch.

Za projekt odpowiada użytkownik posługujący się pseudonimem Thrjoker594. Warto zaznaczyć, że sekwencję stworzono wiosną ubiegłego roku, ale dopiero teraz zyskała na popularności - miedzy innymi dzięki internautom z Twittera i forum Resetera.

Autor pracy odtworzył sceny, w których główny bohater Ghost of Tsushima walczy z grupką przeciwników na otwartym terenie. Jest też fragment, gdy podopieczny gracza atakuje wrogów znienacka, zeskakując z podwieszonych belek.

Sekwencja stworzona przez fana jest wierna oryginałowi ze zwiastuna opublikowanego jakiś czas temu przez Sony. Udowadnia to porównanie opublikowane na Twitterze przez internautę o pseudonimie Marco.

Zobacz: Dreams - poradnik i najlepsze porady

Dreams od studia Media Molecule to nie tyle gra, co rozbudowany edytor. Produkcja oferuje stosunkowo nieskomplikowane narzędzia,ktore pozwalają użytkownikom przygotowywać pojedyncze sceny i kompletne tytuły.

Natomiast Ghost of Tsushima nie ma jeszcze wyznaczonej dokładnej daty premiery, ale pozycja powinna zadebiutować latem 2020 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami