Wolcen - jak duplikować umiejętności, korzyści

Duplikowanie umiejętności, tworzenie kopii skillów.

Jedną z kilku mechanik rozgrywki, która wyróżnia Wolcen na tle innych produkcji z gatunku hack and slash, jest możliwość duplikowania umiejętności. Pozwala to stworzyć dokładną kopię, którą można potem w inny sposób modyfikować i używać zamiennie z oryginalną, by zyskać dodatkowe efekty. Z niniejszego rozdziału dowiesz się, jak duplikować umiejętności i jakie są tego korzyści.

W pierwszej kolejności ukończyć należy kampanię fabularną i odblokować możliwość rozwoju miasta Stormfall. Gdy tak się już stanie, należy otworzyć podgląd rozbudowy miasta przy pomocy klawisza N.

Tutaj zlokalizować należy budynek o nazwie Laboratorium Enneraktów (1). W nim ukończyć należy projekt Budowy Laboratorium Enneraktów. Gdy ten dobiegnie końca, u Demetry, postaci u której ulepszać można zdolności, odblokuje się mechanika duplikowania.

087

W Laboratorium Enneraktów jest jeszcze jeden poziom do odblokowania - wykonanie projektu Ulepszenie Lab: Narzędzia diamentowe (2) pozwoli stworzyć dwa duplikaty każdej zdolności.

088

Po rozpoczęciu rozmowy z Demetrą, należy wskazać zdolność, którą chcemy zduplikować, a następnie kliknąć na przycisk Powielanie (3). Umiejętność natychmiast zostanie powielona.

089

Teraz wystarczy otworzyć okno umiejętności aktywnych za pomocą klawisza S, wybrać umiejętność, która została zduplikowana i przejść do karty Powielona Umiejętność I (4). Tam znajdziemy naszą kopię. By z niej korzystać, wystarczy przeciągnąć ją na pasek wyboru umiejętności (5).

090

Każda zduplikowana zdolność posiada 1 poziom doświadczenia i trzeba rozwijać ją oddzielnie od oryginału - czy to za sprawą zabijania stworów czy ulepszeń u Demetry. Na duplikacie aktywować można całkiem inne modyfikatory - dzięki temu możemy, na przykład, przygotować sobie zdolność, która świetnie radzić będzie sobie z dużymi grupami słabych wrogów i jej duplikat, który skupiał będzie się na walce z pojedynczymi, opancerzonymi celami.

Następnie: Wolcen - atrybuty postaci: co dają i w które warto inwestować

Spis treści: Wolcen - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Wolcen - Forma Apokaliptyczna: czym jest i jak z niej korzystać

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami