Do Apex Legends wróciła mapa z pierwszego sezonu

Ale tylko na weekend.

W Apex Legends przywrócono King's Canyon - pierwszą mapę, na której toczono zmagania w wieloosobowej strzelance. Plansza dostępna jest jednak tylko przez weekend i zniknie w poniedziałek, 24 lutego.

Arena to lokacja, z którą produkcja studia Respawn Entertainment zadebiutowała rok temu. Wraz ze startem trzeciego sezonu rozgrywek - w październiku ubiegłego roku - została zastąpiona przez obszar o nazwie World's Edge.

Obecnie obie wymienione mapy dostępne są dla wszystkich zainteresowanych graczy równolegle, na odrębnych playlistach.

Warto jednocześnie zaznaczyć, że King's Canyon powracała już wcześniej, aczkolwiek w nocnym wariancie (między innymi z okazji Halloween). Tym razem plansza pojawiła się w oryginalnej odsłonie, co oznacza, że pozbawiona jest jakichkolwiek zmian.

Co ciekawe, choć mapa zniknie w poniedziałek, wkrótce wróci na dłużej. Lokacja będzie areną zmagań użytkowników w drugiej połowie bieżącego sezonu rozgrywek - w okresie między 23 marca a 5 maja. Wraz z rozpoczęciem tej części zmagań dojdzie do resetu rang.

apex_legends_canyon
W Apex Legends gracze walczą o przetrwanie

Zobacz: Apex Legends - poradnik i najlepsze porady

Apex Legends to darmowe battle royale - 60 użytkowników podzielonych na trzyosobowe drużyny trafia na wyspę, gdzie walczą o przetrwanie. Zwycięża zespół, którego członkowie jako ostatni pozostają przy życiu.

Następnie: Średniowieczna walka na miecze - nowy gameplay z Chivalry 2

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami