FIFA 20 w marcu otrzyma nowe rozgrywki - w darmowym dodatku

Copa Libertadores i nie tylko.

EA Sports poinformowało, że 3 marca FIFA 20 otrzyma darmowy dodatek, który wprowadzi rozgrywki dla klubów z Ameryki Południowej.

Najważniejszym z nowych turniejów jest Copa Libertadores, czyli południowoamerykański odpowiednik Ligi Mistrzów. Pojawią się też Copa Sudamericana (podobna do Ligi Europy) i Conmebol Recopa, w którym mierzą się zwycięzcy dwóch pierwszych zawodów.

Wraz z rozgrywkami pojawią się licencjonowane drużyny i piłkarze, biorący udział w zmaganiach. Nie zabraknie więc takich zespołów, jak River Plate, Boca Juniors, Flamengo, Corinthians, Racing Club, C.A. Independiente, Colo-Colo i Universidad Católica.

Nowe turnieje dostępne będą we wszystkich modułach produkcji, a więc tradycyjnej karierze, karcianym Ultimate Team i szybkim meczu. Nie zabraknie też możliwości stoczenia pojedynczych zawodów.

Zobacz: FIFA 20 - poradnik i najlepsze porady

Dodatek z rozgrywkami Copa Libertadores ukaże się na PC, PS4 i Xbox One. Aktualizacji nie otrzymają nabywcy FIFA 20 w wersji Switch.

Następnie: Do Apex Legends wróciła mapa z pierwszego sezonu

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami