Wolcen - zmiana poziomu trudności

Jak zmienić poziom i ułatwić grę.

Osoby przyzwyczajone do gry w Diablo 3 czeka istne spotkanie ze ścianą po kilku godzinach w Wolcen, gdyż poziom trudności jest tutaj zdecydowanie wyższy niż w najnowszej odsłonie serii Blizzarda. Tyczy się to przede wszystkim walki z bossami i unikalnych przeciwnikami - wrogowie ci potrafią zabić jednym ciosem, a walka z nimi przypomina starcia z serii Dark Souls. Jednakże, proces ten znacząco można sobie ułatwić, zmniejszając poziom trudności gry.

Same starcia z bossami opisaliśmy w rozdziale walka z bossami: sztuczki i porady - warto tam zajrzeć, jeśli to ci przeciwnicy napsuli ci najwięcej krwi.

By zmniejszyć poziom trudności, należy wrócić do ekranu wyboru postaci, gdzie kliknąć należy na przycisk Ustawienia gry (1), by otworzyć okno pozwalające na konfigurację rozgrywki.

077

Przy prawej krawędzi okna znajdują się dwie opcje - tryb fabularny i normalny (2). Domyślnie ustawiony jest tryb normalny - wrogowie stanowią duże zagrożenie, a rozgrywka dostosowana jest raczej do weteranów gatunku hack and slash. Zmiana na tryb fabularny pozwoli obniżyć poziom trudności - wrogowie nie będą tak bezlitośni, przez co będzie można bardziej skupić się na poznawaniu historii.

078

Poziom trudności zmienić można w dowolnym momencie. Jednakże, nie można zmienić go dla trybu Czempion Stormfall, który odblokowuje się po ukończeniu głównej linii fabularnej - tam zawsze domyślnie wybrany jest poziom Normalny.

Następnie: Wolcen - tryb offline: edycja postaci, zmiana wyglądu, więcej punktów

Spis treści: Wolcen - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Wolcen - jak zmienić język gry na polski

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami