Wolcen - tryb offline: jak bezpiecznie grać

Rozgrywka w trybie offline, zabezpieczenie zapisu gry.

W związku z licznymi problemami z serwerami gry Wolcen, rozgrywka w trybie online, z innymi graczami, jest bardzo utrudniona, a przez większość czasu zwyczajnie niemożliwa. Na szczęście twórcy zaimplementowali w grze tryb offline, w którym gracz bawić może się lokalnie, bez konieczności łączenia się z serwerami. Jak bezpiecznie bawić się w trybie offline?

Tryb rozgrywki zmienić można tuż po uruchomieniu gry, na ekranie wyboru postaci. Do tego celu służy przycisk widoczny w prawym górnym rogu ekranu (1). W zależności od tego, w jaki trybie będziemy, będzie możliwość przełączenia w tryb offline bądź online. Kliknąć należy więc na wspominany przycisk, by na ekranie wyświetlił się napis Tryb Offline (2).

074

Teraz można spokojnie utworzyć postać i rozpocząć rozgrywkę, niezależnie od stanu serwerów czy naszego połączenia z Internetem. Warto jednak pamiętać, iż postać w tym trybie zapisywana jest wyłącznie lokalnie, na dysku gracza - warto jest więc odpowiednio zabezpieczyć stan zapisu.

W tym celu należy wejść na dysk C (czy inny, na którym jest system Windows), wejść do katalogu Użytkownicy, następnie do folderu z nazwą profilu, który wykorzystany był do zalogowania się do systemu i do folderu Zapisane gry. Tu znajdziemy katalog Wolcen (3), którego kopię należy teraz wykonać - najlepiej umieszczając folder na innej partycji bądź pamięci przenośnej.

075

Dzięki temu, jeśli coś pójdzie nie tak - nastąpi awaria naszego komputera, nieumyślnie usuniemy postać bądź twórcy za pomocą aktualizacji usuną nasze pliki - będziemy mogli bez problemu odtworzyć postać. Warto wykonywać tego typu kopie po każdym wyłączeniu gry, by postać się aktualizowała.

Następnie: Wolcen - jak zmienić język gry na polski

Spis treści: Wolcen - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Wolcen - jak odblokować nowe zakładki w skrytce

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami