Desperados 3 ukaże się z polskimi napisami. W grze powróci Doc McCoy z oryginału

Premiera latem.

Przedstawiciele Koch Media poinformowali, że Desperados 3 będzie dostępne w wersji z polskimi napisami. Ujawniono też nową datę premiery - gra zadebiutuje latem 2020 roku.

Twórcy przygotowali także nowy zwiastun gry. Skupia się on na postaci Doca McCoya. Sprytny doktor był jednym z bohaterów w oryginalnej produkcji.

Materiał wideo pokazuje, że McCoy może - przykładowo - pozostawiać w różnych miejscach torbę lekarską, z której wydobywa się trucizna. Może też usypiać wrogów używając strzykawki, nawet po skoku z wysokości.

Nowa część serii to prequel klasycznego Desperados: Wanted Dead or Alive opowiada o początkach słynnego Johna Coopera i jego gangu.

despssss
Doc w akcji

Desperados 3 trafi na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Za grę odpowiada studio Shadow Tactics: Blades of the Shogun, a więc twórcy wysoko ocenianej strategii Shadow Tactics: Blades of the Shogun.

Następnie: Assassin's Creed Syndicate za darmo w Epic Games Store

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami