Assassin's Creed Syndicate za darmo w Epic Games Store

Oraz karcianka Faeria.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, Epic Games Store udostępnił za darmo Assassin's Creed Syndicate - wydaną w 2015 roku odsłonę cyklu o zabójcach w kapturach.

Egzemplarz produkcji może zdobyć każdy zainteresowany - na karcie katalogowej tytułu trzeba wcisnąć przycisk „Odbierz” i zrealizować bezpłatne zamówienie. Oferta ograniczona jest jednak czasowo i zakończy się za tydzień, 27 lutego, o godzinie 17:00 czasu polskiego.

ac_syndicate_walka
W Assassin's Creed Syndicate nie brakuje walki wręcz

Assassin's Creed Syndicate to ostatnia odsłona serii w tradycyjnym stylu, a więc przed odejściem cyklu w kierunku wielkich otwartych światów oraz nacisku na elementy RPG z Origins i Odyssey.

Akcję produkcji osadzono w Londynie z okresu rewolucji przemysłowej. Głównymi bohaterami jest rodzeństwo - Jacob i Evie Frye. Postacie postanawiają stawić czoła templariuszowi, który rządzi miastem żelazną ręką.

Zobacz: Assassin's Creed Syndicate - Poradnik, Solucja

Ponadto za darmo udostępniono także Faerię - grę karcianą od deweloperów ze studia Abrakam. Tytuł można zdobyć w podobny sposób, czyli klikając w przycisk „Odbierz” na karcie katalogowej pozycji.

Epic Games Store jednocześnie poinformowało, że za tydzień udostępni - niezależną produkcję, która nastawiona jest na eksplorację.

Następnie: Ninja: kto nie wścieka się po porażce w grze, przegrywa podwójnie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami