Wolcen - Nieskażeni: kim są i jak z nimi walczyć

Gdzie są Nieskażeni.

Nieskażeni w grze Wolcen to jedni z najtrudniejszych przeciwników w całej grze. Zadają olbrzymie obrażenia, a walka z nimi wymaga odpowiedniego planowania i reagowania, nie wystarczy „zaklikać” ich na śmierć. Gdzie więc można na nich trafić i jak sobie z nimi radzić?

Nieskażonych spotkać można wyłącznie podczas ekspedycji, w dodatku odpowiednio zmodyfikowanych. W tym celu należy wejść w interakcję z Mapą Ekspedycji, którą znaleźć można w mieście, a następnie kliknąć w przycisk Modyfikatory strefy (1).

054

W nowym oknie trzeba dodać przynajmniej 4 modyfikatory (2), a następnie kliknąć na przycisk Zwabiono nieskażonych dla (3). Po wszystkim trzeba aktywować ekspedycję poprzez przycisk Zatwierdź (4) i wejść w portal.

055

W pewnym momencie ekspedycji, przy prawej krawędzi ekranu pojawi się wzmianka o Nieskażonym (5). Po upływie kilkunastu sekund okienko ponownie się wyświetli, a po krótkiej chwili na polu walki pojawi się jeden z kilku dostępnych w grze Nieskażonych.

056

Walka z tymi przeciwnikami (6) przypomina starcie z bossem i podczas niego należy trzymać się podobnych zasad. Przeciwnicy ci na ogół wykonują proste, niegroźne ataki, co jakiś czas korzystają jednak z potężniejszych ruchów, które są odpowiednio markowane - Nieskażony weźmie zamach bądź przygotuje się do szarży. Tego typu ciosów należy po prostu unikać, odskakując na bok bądź za plecy wroga.

057

Jeśli uda ci się unikać tego typu ciosów wroga, samo starcie będzie banalnie proste. Warto jednak przed pojawieniem się wroga - gdy po raz drugi wyświetli się jego wizerunek - wybić wszystkich „zwykłych” przeciwników. Ułatwi ci to starcie, gdyż trzeba będzie martwić się tylko Nieskażonym.

Z zabitego Nieskażonego nie wypadnie jednak żaden przedmiot. Zamiast tego gracz otrzyma nagrodę na koniec ekspedycji, po pokonaniu wroga. Ilość zabitych Nieskażonych i to, czy udało się tego dokonać bez utraty życia wpłynie na finalną ocenę wypadu (7) - a to z kolei zaowocuje lepszymi nagrodami.

058

Następnie: Wolcen - korzystanie z osłony, tarcza energetyczna

Spis treści: Wolcen - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Wolcen - walka z bossami: sztuczki i porady

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami