Wolcen - ekwipunek: jak korzystać

Wyposażenie, zdejmowanie i zakładanie broni i zbroi.

Wykorzystanie ekwipunku w grze Wolcen to podstawa - bez niego postać bardzo szybko nie będzie w stanie poradzić sobie z przeciwnikami. Na szczęście w grze bronie, elementy pancerza czy biżuteria dosłownie wysypują się z wrogów. Jak więc wyposażyć w nie postać i z nich korzystać?

Ekwipowanie przedmiotów w grze Wolcen jest proste - wystarczy zebrać przedmiot, otworzyć ekwipunek za pomocą klawisza I, a następnie założyć go na postać. Można tutaj kliknąć prawym przyciskiem myszy na elemencie, w który chcemy wyposażyć postać (1), co spowoduje, że zostanie on założony na odpowiednie miejsce. Można też po prostu przeciągnąć go za pomocą lewego przycisku myszy.

052

Warto pamiętać, iż postać posiada dwa pierścienie (2), dwie pary rękawic (3) i dwa naramienniki (4) - te ubiera się w grze jako oddzielne przedmioty, należy więc pilnować, by cały czas nie zmieniać jednego egzemplarza, pozostawiając wolne miejsce w drugim slocie. Jeśli chcemy założyć przedmiot prawym kliknięciem, to by uczynić to w przypadku alternatywnego slotu trzeba przytrzymać klawisz Shift.

Ważnym jest, iż przedmioty nie mają tutaj wymagań co do atrybutów - każda postać założyć może dowolną broń czy element pancerza. Postać może także korzystać z różnych kombinacji przedmiotów - pistoletu i tarczy, miecza i pistoletu czy dwóch broni jednoręcznych.

Następnie: Wolcen - walka z bossami: sztuczki i porady

Spis treści: Wolcen - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Wolcen - zdrowie: jak się leczyć

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami