Red Dead Redemption 2 sparodiowane w Dreams - problemy z trybem online

Scena z błędem.

Jeden z fanów za pomocą Dreams przygotował projekt, który jest parodią trybu wieloosobowego Red Dead Redemption 2 i problemów wariantu sieciowego.

Za pracę o wymownym tytule Red Dead Online Simulator odpowiada użytkownik RikisCafe. W sekwencji kierujemy kowbojem, ale po wykonaniu kilku kroków na ekranie pojawia się komunikat z informacją o utracie połączenia z serwerami.

Someone made Red Dead Online in Dreams from RedDeadOnline

To nawiązanie do problemów, z jakimi zmagają się gracze w module wieloosobowym produkcji studia Rockstar Games. Użytkownicy często są rozłączani - zazwyczaj w losowych momentach - co oczywiście wymusza rozpoczęcie danej aktywności od początku.

Warto zaznaczyć, że parodię Red Dead Online stworzono we wrześniu ubiegłego roku, ale dopiero teraz projekt zyskał na popularności. Sekwencję odnalazł i rozpowszechnił użytkownik forum Reddit o pseudonimie iferraz2.

rdr_parodia
Błąd z Red Dead Online wiernie odtworzony w Dreams

Zobacz: Red Dead Online - poradnik i najlepsze porady

Tryb sieciowy Red Dead Redemption 2 uruchomiono w listopadzie 2018 roku. W module od początku obecne były błędy - większość dotychczas wyeliminowano, ale nadal użytkownicy natykają się na usterki, utrudniające zabawę.

Źródło: Dreams

Następnie: Superstrzały i triki w zwiastunie fabularnym Captain Tsubasa: Rise of New Champions

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami