"Najgorszy Operator" w Rainbow Six Siege zostanie znacznie przeprojektowany

Granaty zapalające - i nie tylko.

Nowy sezon - Operation Void Edge - rozpoczyna się na początku marca w Rainbow Six Siege. Twórcy zapowiedzieli, że jedną z nowości będzie tak zwany rework (przeprojektowanie) Operatora, który uważany jest za najgorszego.

Tachanka, bo o nim mowa, otrzyma zupełnie nowy gadżet. Będzie mógł wyposażyć wyrzutnię zapalających granatów. Dzięki temu będzie można skutecznie powstrzymać wrogów przed przejściem po fragmencie terenu.

Druga istotna nowość to zmiana broni. Tachanka będzie mógł korzystać ze swojego starego karabinu, ale nie będzie on już częścią rozkładanej wieżyczki stacjonarnej - postać będzie z nim normalnie się poruszać.

To znaczące ulepszenie mobilności tego Operatora. Tym bardziej, że ciężki karabin maszynowy jest niezwykle potężny i pozwala z łatwością niszczyć fragmenty ścian.

Ubisoft twierdzi, że rework Tachanki to przykład tego, jak powinno wyglądać „prawdziwe przerobienie postaci”. W ciągu roku kolejni Operatorzy także doczekają się dużych zmian w funkcjonowaniu.

Źródło: PC Gamer

Następnie: Red Dead Redemption 2 sparodiowane w Dreams - problemy z trybem online

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami