Baldur's Gate 3 - pierwszy gameplay za tydzień

Nareszcie.

Deweloperzy ze studia Larian oficjalnie potwierdzili, że pierwsza prezentacja gameplayu z Baldur's Gate 3 odbędzie się już w przyszłym tygodniu.

Fragmenty rozgrywki zostaną ujawnione na pokazie podczas targów PAX East w Bostonie - w czwartek, 27 lutego o godzinie 20:30.

Larian Studios zapowiedało już wcześniej, że w lutym możemy spodziewać się nowego materiału związanego z grą, lecz sugerowano raczej, że chodzi o dziennik deweloperski czy film o kulisach prac nad projektem.

Swen Vinckie, dyrektor produkcji, zaznaczył, że Baldur's Gate 3 było między innymi przyczyną „przebudowania technologię i zmian w procesie produkcyjnym” studia Larian. Zatrudniono też wielu nowych deweloperów.

bgs
Pan Łupieżca Umysłu, do usług

Pierwszy trailer CGI ujawnił tylko główne (prawdopodobnie) zagrożenie, z którym się zmierzymy. Wrota Baldura zostają zaatakowane przez Illithidów, Łupieżców Umysłu, którzy potrafią kontrolować umysły innych istot.

Następnie: Wkrótce najpopularniejszymi "konsolami" będą laptopy z kartami GeForce - twierdzi szef Nvidii

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami