Oświadczyny w Metro Exodus - fan poprosił dziewczynę o rękę napisem na budynku

W nowym dodatku.

Twórcy Metro Exodus ze studia 4A Games pomogli fanowi, który za pomocą gry chciał oświadczyć się wybrance serca.

W wydanym niedawno dodatku fabularnym Sam's Story na jednym z budynków umieszczono wiadomość od niejakiego Aleksandra do jego dziewczyny. Zapisany w cyrylicy tekst głosi: „Fanni, zostań moją żoną”.

Z informacji przekazanych przez deweloperów za pośrednictwem mediów społecznościowych wynika, że kobieta powiedziała „tak”, przyjmując oświadczyny. 4A Games pogratulowało parze i życzyło szczęścia na nowej drodze życia.

To nie pierwsza taka akcja. W Spider-Manie z 2018 roku umieszczono napis, którym miłośnik pajęczego herosa chciał poprosić o rękę dziewczynę. Nie doszło jednak do szczęśliwego zakończenia - kilka miesięcy przed debiutem tytułu gracz rozstał się z wybranką.

Sam's Story jest drugim, a zarazem ostatnim fabularnym DLC do Metro Exodus. Wcielamy się w tytułowego bohatera - znanego z podstawowej kampanii amerykańskiego żołnierza, który postanawia powrócić do Stanów Zjednoczonych.

Warto zaznaczyć, że w miniony weekend sama produkcja w wydaniu PC trafiła na Steam. Wcześniej przezrok dostępna była wyłącznie w cyfrowym sklepie Epic Games Store.

Następnie: Tryb battle royale do Call of Duty: Modern Warfare ukaże się w marcu jako darmowa gra - nieoficjalne informacje

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami