Tom Holland o filmie Uncharted: "Jeden z najlepszych scenariuszy, jakie czytałem"

Historia wprowadzająca do gier.

Tom Holland, wcielający się w filmie Uncharted w młodego Nathana Drake'a, pochwalił niedawno w rozmowie z IGN scenariusz adaptacji i podkreślił, że naprawdę się wyróżnia.

- Przeczytałem najnowszą wersję scenariusza i muszę przyznać, że to jeden z najlepszych, jakie w życiu czytałem. Naprawdę robi wrażenie i jest wyjątkowy - powiedział aktor.

Holland uważa też, że filmowe Uncharted jest lepsze od innych produkcji na podstawie gier, ponieważ oferuje historię wprowadzającą do serii od Naughty Dog.

- Jeśli grałeś w gry, nie wiesz, co się stanie w filmie. Ale jeśli nie grałeś, to nadal będziesz mógł czerpać pełną przyjemność z filmu - podkreślił Holland.

tilee
Widać podobieństwo

Warto przypomnieć, że Mark Wahlberg wcieli się w Sully'ego. Sony rozpoczęło planowanie produkcji filmu już w 2011 roku. Od tamtej pory wielokrotnie zmieniano reżyserów - ostatnio w styczniu, gdy okazało się, że za reżyserię nie będzie odpowiadał Travis Knight.

Wciąż nie wiadomo, kiedy film trafi na ekrany.

Źródło: IGN

Następnie: Wyciekł prototyp anulowanej strzelanki StarCraft Ghost

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami