Cyberpunk 2077 z limitowaną kartą graficzną Nvidia GeForce

Model RTX 2080 Ti.

Aktualizacja: Nvidia oficjalnie potwierdziła, że firma pracuje nad kartą GeForce RTX 2080 Ti CyberPunk 2077 Edition. Wyprodukowane zostanie tylko 77 egzemplarzy.

Model nie trafi do tradycyjnej dystrybucji. Fani będą mogli wygrać tę wersję GPU, podając dalej oficjalnego tweeta z hasztagiem #RTXOn i oznaczając wybraną znajomą osobę. W przypadku wygranej, obydwie osoby otrzymają kartę graficzną.

Szczegóły konkursu dostępne są na oficjalnej stronie. Warto zaznaczyć, że specyfikacja karty jest identyczna, jak modelu 2080 Ti Founder's Edition.

Niedawna wymiana wiadomości na Twitterze między profilami GeForce i Cyberpunk 2077 może sugerować, że Nvidia chce wprowadzić do sprzedaży limitowaną edycję karty graficznej, związaną z nową grą CD Projekt RED.

Zobacz: GeForce Experience - jak pobrać i włączyć, poradnik i najlepsze porady

„Hej, Nvidia, co myślisz o wyprodukowaniu limitowanej edycji Cyberpunk 2077 GPU?” - zapytali twórcy gry, na co producent kart odpowiedział tylko emotikoną zastanawiania się.

Nieco później profil GeForce'a opublikował w tej samej konwersacji niewyraźne zdjęcie karty graficznej z widocznymi żółtymi elementami, ewidentnie nawiązującymi do kolorystyki Cyberpunka.

Nvidia nie ujawniła jeszcze żadnych szczegółów i nie zapowiedziała specjalnego GPU oficjalnie, ale wydaje się to być tylko kwestią czasu.

Cyberpunk 2077 ukaże się 17 września 2020 roku. Gra miała pierwotnie zadebiutować w kwietniu, lecz CD Projekt zdecydował się przesunąć datę premiery, by lepiej dopracować szczegóły.

Źródło: PC Gamer

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami