Ujawnione osiągnięcia Marvel's Avengers zdradzają fabułę gry

Na ponad pół roku przed premierą.

Marvel's Avengers ukaże się dopiero we wrześniu, ale już teraz ujawniono osiągnięcia, jakie pojawią się w powstającej grze. Te zdradzają szczegóły na temat fabuły produkcji

Zestawienie trofeów z wersji PS4 - odpowiednik achievementow z platform Microsoftu - opublikował serwis Exophase. Lista najprawdopodobniej trafiła na serwery Sony nim opóźniono premierę tytułu.

Opis poszczególnych osiągnięć zdradza informacje na temat fabuły, w tym o głównym złoczyńcy i lokacjach, które gracze odwiedzą podczas przygody. Do tego informacje o postaciach pobocznych oraz przygotowanych wyzwaniach.

Nie przedstawiamy pełnej listy ujawnionych trofeów, aby nie popsuć zabawy graczom, którzy mają zamiar zapoznać się z Marvel's Avengers. Warto jednak być ostrożnym, ponieważ niewykluczone, że w wielu innych miejscach w internecie pojawią się spoilery.

marvels_avengers_herosi
W grze pojawią się Kapitan Ameryka i inni herosi Marvela

Zobacz: Marvel's Avengers - premiera i najważniejsze informacje

Za projekt odpowiadają deweloperzy ze studia Crystal Dynamics wspomagani przez zespół Eidos Montreal. Gra zaoferuje kampanię fabularną do zabawy w pojedynkę oraz misje nastawione na zmagania w kooperacji.

Marvel's Avengers zadebiutuje 4 września na PC, PS4 i Xbox One. Początkowo produkcja miała ukazać się w maju, ale premierę przesunięto - twórcy tłumaczyli opóźnienie koniecznością „dopracowania szczegółów i zadbania o najwyższą jakość”.

Źródło: Exophase

Następnie: Streamerzy pomogli 9-latkowi osiągnąć najwyższą rangę w trybie rywalizacji Destiny 2

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami