Streamerzy pomogli 9-latkowi osiągnąć najwyższą rangę w trybie rywalizacji Destiny 2

Zdobycie legendarnego poziomu zajęło 6 godzin.

Dwóch streamerów pomogło 9-letniemu graczowi Destiny 2 w osiągnieciu najwyższej, legendarnej rangi w Tyglu, czyli nastawionym na rywalizację module gry.

Internauta o pseudonimie Fallout spośród widzów na Twitchu regularnie losuje użytkowników, których zaprasza do wspólnej rozgrywki, by poprzez rozegranie kilku meczy ułatwić im awans w rankingu PvP wspomnianej produkcji.

Kiedy jednak streamer natrafił na młodego CJ-a, postanowił wesprzeć młodzieńca nie tylko przez parę potyczek, a znacznie dłużej. Wraz z przyjacielem Ryanem pomogli 9-latkowi osiągnąć legendarną rangę o poziomie 5550 - najwyższą możliwą.

- Najtrudniejsze było powstrzymywanie się od przypadkowego używania wulgaryzmów przy tak sympatycznym dzieciaku. Początkowo bałem się grać z kimś tak młodym, bo młodzi Strażnicy bywają rozproszeni lub niedoświadczeni, ale CJ był świetny - mówi Fallout w rozmowie z serwisem Polygon.

destiny_2_pvp
Ranga w Tyglu resetuje się z każdym sezonem

Zobacz: Destiny 2 - Poradnik, Solucja

Osiągnięcie najwyższej rangi zajęło 9-latkowi sześć godzin. Internauta wspomina, że z przyjacielem wspierali chłopaka nie tylko dodatkową siłą ognia, ale też wskazówkami na temat rozgrywki i przekazywanym wyposażeniem.

W trakcie rozgrywki streamerzy rozmawiali z CJ-em, który okazał się „uprzejmy” i bardzo utalentowany. Młodzieńca cały czas dopingował ojciec, który na koniec podziękował Falloutowi i Ryanowi za pomoc synowi.

Źródło: Polygon

Następnie: Polski symulator koszenia trawników pozwoli używać kosiarek i kos spalinowych

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami