Popularna mapa Dust 2 z CS:GO odtworzona w Fortnite

Wierna kopia.

Zespół Team Evolve zajmujący się tworzeniem map do Fortnite zapowiedział, że niedługo udostępni lokację wzorowaną na kultowej mapie Dust 2 z Counter-Strike'a.

Mapa została odwzorowana wiernie, z przywiązaniem do najmniejszych szczegółów. Główne różnice przejawiają się w kolorystyce różnych elementów otoczenia.

fort1

Dust 2 będzie dostępne w trybie Battle Lab, który pozwala na rozgrywanie meczów na nieoficjalnych mapach. Każdy może zaprojektować własną lokację i udostępnić ją dla innych użytkowników.

Okazuje się, że wiele firm korzysta z usług profesjonalnych twórców map z Battle Lab na potrzeby specjalnych eventów i imprez. Team Evolve współpracowało między innymi z Samsungiem, Nickelodeonem, a nawet Czerwonym Krzyżem.

fort2

Gdy nowa mapa będzie dostępna, projektanci opublikują na Twitterze specjalny klucz, który pozwoli zagrać w nowej lokacji. Nie podano jeszcze konkretnej daty.

Źródło: Team Evolve

Następnie: Polskie Outriders to kompletna gra - bez mikrotransakcji i elementów usługi

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami