Dreams - jak zmienić wygląd chochlika: edycja wskaźnika

Zmiana koloru, twarzy i akcesoriów.

Chochlik to w Dreams postać, którą widzimy przez większą część rozgrywki, bo służy jako wskaźnik. Na początku przygody wybieramy jego wygląd z kilku dostępnych, ale można to później zmienić.

Aby spersonalizować chochlika, naciśnij przycisk Options na padzie, a potem wybierz nazwę swojego profilu (1) z prawej strony ekranu.

Przestrze___g____wna_1

Na kolejnym ekranie wybierz opcję "Zmień wygląd" (2) pod chochlikiem.

__wiat_Marze___7

Znajdujesz się na ekranie edycji wyglądu wskaźnika. Interesują cię tutaj dwie opcje. Pierwsza to chochliki niespodzianki (3). Wybierając ją, gra wygeneruje dla ciebie całe mnóstwo losowych chochlików - z różnymi kolorami, twarzami i akcesoriami.

Druga opcja to karuzela chochlików (4). To znacznie uboższe zestawienie - przygotowany przez twórców pakiet, wśród którego wybierałeś na początku gry.

Warsztat_chochlik__w_1

W Dreams nie ma niestety funkcji szczegółowej personalizacji chochlika - musisz wybierać spośród losowych lub karuzeli twórców.

Przeglądaj stworki za pomocą prawego analoga. Kiedy zdecydujesz się na danego chochlika, po prostu wybierz go za pomocą przycisku X. Zmianę możesz cofnąć strzałką w lewo.

Aby zachować nowego stworka w bibliotece (5), skorzystaj z przycisku „Zapisz chochlika” (6).

Następnie: Dreams - wyszukiwanie i przeglądanie gier: tagi, kategorie, playlisty

Spis treści: Dreams - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Dreams - przygoda fabularna, kampania: jak włączyć grę od twórców

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami