Zombie Army 4 - zabójstwa: mnożnik, jak utrzymać

Jak zdobyć wysoki wynik punktowy.

W Zombie Army 4: Dead War istotne jest nie tylko przejście misji, ale również zdobycie jak najwyższego wyniku punktowego. W tym poradniku podpowiemy wam jak osiągać wysokie mnożniki, gwarantujące wysoki rezultat końcowy.

Za każdą serię zabójstw (1) włącza się mnożnik punktowy, który rośnie z kolejnymi pokonanymi zombie. Aby utrzymać kumulację należy przede wszystkim rozsądnie dysponować dostępną amunicją.

012

Oto kilka dodatkowy porad:

- Długie serie zacząć najlepiej z pełnymi magazynkami, ponieważ przy intensywnych starciach nie będzie okazji na uzupełnienie naboi. Jeśli jednak już rozpocząłeś walkę bez przygotowania, warto uzupełnić arsenał najpóźniej jak to możliwe. Najpierw przerzedź szeregi wroga, aby zrobić więcej miejsca i dopiero ruszaj do skrzyni z amunicją.

- Staraj się używać przede wszystkim karabinów snajperskich. Większość przeciwników ginie od jednego, celnego strzału w głowę, co zaoszczędzi więcej amunicji. Dodatkowo broń dalekodystansowa pozwoli zabić zombie, który znajduje się w dużej odległości, również poza terenem dostępnym dla gracza. To jedyna okazja na utrzymanie mnożnika, kiedy koło nas nie ma już innych wrogów.

- Ze strzelb korzystaj tylko przy dużych skupiskach wrogów w niewielkiej odległości, ale nie używaj jako broni podstawowej. Co prawda to wyjątkowo skuteczne narzędzie w zabijaniu nieumarłych, ale posiada niewielką ilość amunicji, która szybko się wyczerpuje. Tylko do pewnego stopnia rekompensuje to szansa na zabicie nawet do trzech zombie za jednym pociągnięciem spustu.

013

- Póki przeciwników jest dużo nie musisz się martwić o brak celów. Jednak z czasem na polu bitwy zacznie brakować nieumarłych. W tej sytuacji musisz ostrożnie wykonywać egzekucję. Najlepiej, aby dokonywać pojedynczych zabójstw tuż przed końcem serii tak, aby dać sobie jak najwięcej czasu na znalezienie kolejnego zombie, który pozwoli powiększyć mnożnik.

Jeśli planujemy bić rekordy, warto zajrzeć również do dostępnych profitów. Znajdziemy tu dwa modyfikatory, które w szczególności pomogą osiągnąć wysoki wynik:

- kombinator - pozwala rozpocząć każdą serię od mnożnika x2/x3/x5 w zależności od poziomu umiejętności

- przedłużacz - wydłuża czas każdej serii, dając więcej czasu na obranie kolejnego celu

Następnie: Zombie Army 4 - jak założyć własną grę

Spis treści: Zombie Army 4: Dead War - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Zombie Army 4 - zdrowie: jak się leczyć

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Bartosz Cieślak

Bartosz Cieślak

Autor

Bartek zajmuje się u nas głównie recenzjami. Fan muzyki z gier, gadżeciarz. Zarywa noce dla dobrych gier i gal MMA. W wolnych chwilach kibic sceny e-sportowej.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami