Zombie Army 4 - jak założyć własną grę

Tworzenie gry i zapraszanie znajomych.

Zombie Army 4: Dead War to gra z naciskiem na rozgrywkę w kooperacji do czterech graczy. W tym poradniku pomożemy założyć własną grę oraz pokażemy jak zaprosić do zabawy znajomych.

Aby utworzyć poczekalnię wybierz pozycję kampania, a następnie Host (1). Przejdź dalej.

014

Teraz wybierz tryb gry (2). Decydując się na kampanie określ misję (3) oraz konkrety rozdział (4), który chcesz rozpocząć, a w przypadku hordy - mapę. Dodatkowo zaznacz odpowiedni poziom trudności (5) oraz zdefiniuj okno gracza (6), czyli miejsca dla pozostałych członków grupy.

015

Określając miejsca dla znajomych zwróć uwagę na cztery pozycje. Pierwszy slot z koroną (6) to założyciel poczekalni. Ikona globusa z napisem publiczny (7) oznacza, że do gry może dołączyć każdy gracz na świecie. Obrazek trzech postaci (8) to miejsce dostępne wyłącznie dla osób, które znajdują się na naszej liście znajomych. Symbol kłódki (10)całkowicie blokuje slot.

016

Wszystkie wspomniane pozycje możesz w dowolny sposób zmieniać. Jeśli wszystko gotowe kliknij Stwórz grę (11), aby utworzyć poczekalnię.

Teraz możesz zmienić swojego bohatera, wybrać ekwipunek oraz dostosować gesty i tańce. Wszystkich tych zmian dokonasz w zakładce Gracz (12). W kategorii Konfiguracja gry (13) wrócisz do wstępnych ustawień.

017

Aby dołączyć znajomych do gry, wciśnij przycisk Zaproś znajomych (14), a następnie wybierz z listy osoby, z którymi chcesz rozpocząć zabawę. Jeśli gracz zaakceptuje zaproszenie, jego postać pojawi się w wolnym miejscu.

Jeśli ty i pozostali członkowie drużyny wybraliście bohatera oraz ekwipunek, wystarczy wcisnąć przycisk Gotowy (15), a gra rozpocznie się za kilka sekund.

Następnie: Zombie Army 4 - sterowanie PS4 i Xbox One

Spis treści: Zombie Army 4: Dead War - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Zombie Army 4 - zabójstwa: mnożnik, jak utrzymać

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami