Zombie Army 4 - amunicja: jak zdobyć

Skrzynie z amunicją i magazynki po martwych wrogach.

W Zombie Army 4: Dead War mierzymy się z setkami zombie. Aby powstrzymać tak liczną hordę nieumarłych musimy uzbroić się w pełne magazynki, o które nieraz wcale nie tak łatwo. W tym poradniku podpowiemy wam jak zdobywać amunicję i gdzie jej szukać.

Podstawą jest uzupełnienie magazynków po każdej misji. Wiele razy do schronienia schowamy się wykorzystując ostatnie pociski, dlatego przed rozpoczęciem kolejnego zadania warto pamiętać o uzupełnieniu amunicji. Kryjówki zapewniają nam zaopatrzenie do każdego rodzaju broni (1): karabinów snajperskich i maszynowych, strzelb oraz pistoletów.

006

Skrzyń z zaopatrzeniem szukaj również w trakcie trwania misji. Zawsze znajdują się w miejscu toczenia dużych strać, ale również w budynkach i zakamarkach. Warto się nie śpieszyć i dać sobie chwilę na eksplorację otoczenia.

Walka to kluczowy sposób zdobycia amunicji. Podczas eksterminacji zombie, warto przebiec się w pobliżu martwych przeciwników, ponieważ niektórzy upuszczają naboje po śmierci. Nie jest to jednak regułą i przy wielu trupach nie znajdziemy żadnego ekwipunku.

007

Zwracaj uwagę na ikony przy zabitych wrogach (2). Nad niektórymi wyświetla się informacja o dodatkowych magazynkach do zyskania. Zanim jednak ruszysz po dodatkową amunicję, upewnij się, że odpowiada twojej broni. Nie ma potrzeby ryzykować utratę zdrowia dla naboi do pistoletu, którego w tym momencie nie używasz.

Aby zdobyć zaopatrzenie z martwego przeciwnika podbiegnij do zwłok i zdepcz je. Przeważnie czynność będziesz musiał powtórzyć kilka razy. W momencie kiedy zombie rozleci się na kawałki to znak, że właśnie wypadły dodatkowe magazynki.

008

Wraz z kolejnymi poziomami doświadczenia zdobywamy zestawy ulepszenia broni oraz odblokowujemy nowe profity. Warto zwrócić szczególną uwagę na możliwość powiększenia magazynku do każdego rodzaju arsenału dzięki Ładownicy na amunicję (3).

Następnie: Zombie Army 4 - zdrowie: jak się leczyć

Spis treści: Zombie Army 4: Dead War - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Zombie Army 4 - misja: przygotowanie, walka

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami