The Last of Us 2 bez szans na wersję PC - potwierdza Naughty Dog

Odpowiedź na pytanie gracza.

The Last of Us: Part 2 jest tytułem na wyłączność PlayStation 4 i nie trafi na PC - potwierdził Arne Meyer, dyrektor komunikacji w studiu Naughty Dog.

Meyer odpowiedział na pytanie jednej z fanek, która zapytała wprost, czy produkcja ukaże się także na komputerach lub innych platformach poza PS4.

„Nie [nie trafi na PC - dop. red.]. Jesteśmy na wyłączność PlayStation. Gra ukaże się w maju na PS4 i PS4 Pro” - napisał Meyer.

Death Stranding ukaże się na komputerach latem 2020 roku. Jason Schreier z Kotaku twierdzi też, że Horizon Zero Dawn również zmierza na PC. To właśnie takie informacje rozbudzają nadzieje graczy odnośnie dostępności gier z PlayStation na innych platformach.

The Last of Us 2 debiutuje 29 maja. To sequel skupiający się na Ellie. Bardzo ważny ma być motyw zemsty. Deweloperzy znacznie dopracowali sztuczną inteligencję przeciwników i chcą zaskoczyć graczy fabułą.

Następnie: Wiedźmin nie jest słowiański, to klasyczne fantasy - przekonuje Sapkowski

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami